printvriendelijke versie van deze pagina
e-mail VC Langdorp
voeg VC Langdorp toe aan uw favorieten
website info
papierslag
 
 
Beker v Brabant
*.* Trainingen *.*

De trainingen van de kernspelers gaan door op dinsdag en donderdag van 20.00 uur tot 21.30 uur op Terrein 4 (*)
---------------------------------------------------------
Kan je om de één of andere reden niet aanwezig zijn, verwittig dan de trainer. Dit is een vorm van beleefdheid en respect ten opzichte van jestrainers en ploeggenoten.

*.* Sportief beleid kern *.*
mail Theo
Gerrit Meynaerts - Tel : 016/44 09 00 GSM : 0471/54 91 43 -
mail Roland
Roland Coenen - 0476/92 55 81
*.* Kerncoördinator *.*
mail de Gerrit
Gerrit Meynaerts - 0471/54 91 43
*.* Kernsspelers voor het seizoen 2017 - 2018 *.*
Akherraz Lahouzine
Altinsik Botan
Beganovic Dino
Bekaert Ben
Bekaert Bram
Berghmans Walter
Cattie Stijn
Celus Simon
Claes Jelle
Cle Kane
Danckers Elis
De Ceuster Robbe
De Cupere Simon
Deldime Joachim
Delise Dimitri
Dewin Michel
Elsen Brian
Eugene-Oleffe Dylan
Feremans Ruben
Gabriels Arne
Goossens Gilles
Hendrickx Giel
Huysegems Jens
Khani Elias
Laenen Vincent
Laeremans Davy
Liebrechts Tim
Liekens Seppe
Liekens Sander
Mans Nico
Matthijs Toon
Mertens Ruben
Moons Kristof
Moons Gert
Mues Wout
Nevelsteen Stijn
Nijs Daan
Op De Beeck War
Peeters Sieme
Peter Ehis-Favour
Schellens Jess
Serneels Pieter-Jan
Serneels Ruben
Smets Rachid
Theys Steven
Van Aelst Ruben
Van Aelst Michiel
Van Aelst Brent
Van Aerschot Jarny
Van den Bosch Vincent
Van Der Auwera Ben
Van der Auwera Ibe
Van Doren Nick
Van Haelst Joeri
Van Hirtum Gijs
Van Hoyweghen Glenn
Van Loo Arne 
Vanvlasselaer Glenn
Verbeeck Geert
Verbruggen Arno
Verbruggen Luca
Verbruggen Ben
Verbruggen Stef
Verelst Jonathan
Verwimp Jari
Vos Arno
Wojtas Jakub
Wojtas Damian
Wojtas Nikodem
Wouters Jochem
 
*.* Beker van Brabant *.*
za:05-08-17
19.30 u
KVC Langdorp A - FC Geetbets
1 - 0
zo:13-08-17
16.00 u
Sp Heide Linter - KVC Langdorp A
0 - 6
za:19-08-17
19.30 u
KVC Langdorp A - KA Goetsehoven
4 - 5
za:26-08-17
18.00 u
SK Rummen-Geetbets - KVC Langdorp A
2 - 4
*.* Beker van Groot-Aarschot *.*
(in Langdorp)
di: 18-07-17
19.00 u
KVC Langdorp - Wolfsdonk Sport
4 - 1
do: 20-07-17
19.00 u
FC Rillaar Sport - KVC Langdorp
2 - 1
vr: 21-07-17
20.00 u
SC Aarschot - KVC Langdorp
0 - 1
zo: 23-07-17
16.00 u
3de & 4de pl.: FC Rillaar Sp - Wolfsdonk Sp
2 - 0
zo: 23-07-17
18.00 u
Finale: KVC Langdorp - SC Aarschot
1 - 2
*.* Beker van Groot-Aarscht B-ploegen *.*
do: 03-08-17
19.00 u
KVC Langdorp - Wolfsdonk Sport
0 - 1
za: 05-08-17
17.30 u
FC Rillaar Sport - KVC Langdorp
2 - 2
za: 12-08-17
19.00 u
SC Aarschot - KVC Langdorp
0 - 5
ma: 14-08-17
18.00 u
Finale: KVC Langdorp - Wolfsdonk Sport
3 - 0
*.* Oefenwedstrijden kernspelers KVC Langdorp *.*
di: 01-08-17
20.00 u
KVC Langdorp B - SK Plenke Werchter
wo: 02-08-17
19.30 u
KVC Langdorp - SNA Keiberg
wo: 09-08-17
20.00 u
K Ramsel FC - KVC Langdorp
wo: 09-08-17
20.00 u
Netezonen - KVC Langdorp
di: 15-08-17
16.00 u
KVC Langdorp - KFC Heultje
do: 17-08-17
20.00 u
SNA Keiberg B - KVC Langdorp B
za: 19-08-17
17.30 u
KVC Langdorp B - Wolfsdonk Sp (u21)
di: 22-08-17
19.30 u
KVC Langdorp A - KFC Rap Wezemaal
do: 24-08-17
20.00 u
KVC Langdorp B - SC Keerbergen
di: 29-08-17
19.30 u
FC Varenwinkel - KVC Langdorp (Reserven)
*.* Eerste ploeg A *.*
mail de afgevaardigde Trainer: Sam De Keyser: 0496/26 16 92
Afgevaardigde: Benny Paelinck - 016/56 50 04 - 0474/95 00 28 - 0496/58 57 53
Trainingen: terrein 4
..............Wit-Geel
dinsdag van 19:30u tot 21:00u
donderdag van 19:30u tot 21:00u
Thuiswedstrijden op zaterdag 20:00uc- zie wedstrijdkalender
sponsors: - Trainingspakken: Wiresto
*.* Eerste ploeg B *.*
mail de afgevaardigde Trainer: Nele Piot: 0498/46 68 09
mail de afgevaardigde Afgevaardigde: Belinda Vanden Eynde - 0468/18 75 22
mail de afgevaardigde Afgevaardigde: Ben Verbruggen - 0474/42 21 51
Trainingen: terrein 3
..............Boskesplein
dinsdag van 19:30u tot 21:00u
donderdag van 19:30u tot 21:00u
Thuiswedstrijden op zaterdag 18:00u - zie wedstrijdkalender
*.* Reserven *.*
mail de afgevaardigde Trainer: Geert Verbeeck: 0497/70 95 76
Afgevaardigde: Bert Van den Bosch 0496/70 53 29
Afgevaardigde: Dirk Peeters 0498/12 80 94
Trainingen: terrein 3
..............Boskesplein
Maandag van 19:30u tot 21:00u
Woensdag van 19:30u tot 21:00u
Thuiswedstrijden op vrijdag 20:00u - zie wedstrijdkalender
*.* Junioren u21 prov. (onder de naam Wolfsdonk Sp) *.*
mail de trainer Trainer: Dirk Van den Bergh: 016/57 04 37 - 0494/11 34 09
Afgevaardigde: Ilse Verreycken
Trainingen: terrein 4
..............Wit-Geel
Maandag van 19:30u tot 21:00u
Woensdag van 119:30u tot 21:00u
Thuiswedstrijden op vrijdag 20:00u - zie wedstrijdkalender
*.* Keepertrainer *.*
mail de keeperstrainer
Marc Meulemans 016/56 47 36 - 0495/28 26 86
Trainingen: terrein 4
..............Wit-Geel
Dinsdag van 19:30u tot 21:00u
Donderdag van 19:30u tot 21:00u


terug

*.* Gele en rode kaarten *.*
Om het aantal gele kaarten van een speler te weten, klik op de volgende link. Deze link vind je ook steeds terug onder elke wedstrijdkalender.
Rechtstreekse rode kaarten en de daaraan verbonden schorsingen kunnen opgevolgd worden in Sportleven.
 
Last update : 4-09-2017 10:35
© VC LANGDORP VZW 2005