printvriendelijke versie van deze pagina
e-mail VC Langdorp
voeg VC Langdorp toe aan uw favorieten
website info
papierslag
 
 
Duiveltjes
*.* Wedstrijdkalender Duiveltjes (u9A) *.*

Duiveltjes
U9 - P9 Q
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data woens- & zondag..... Teamfoto
Wijzigingen in de wedstrijdkalender worden elke woensdag aangepast.
31/08/19
.
RWL Sport C bye
07/09/19
9.30 u
VK Linden B - RWL Sport C
14/09/19
12.00 u
RWL Sport C - SNA Keiberg B
21/09/19
9.30 u
Deurne SK - RWL Sport C
28/09/19
12.00 u
RWL Sport C - FC Averbode-Okselaar
05/10/19
10.00 u
KFC Diest C - RWL Sport C
12/10/19
12.00 u
RWL Sport C - Hoger-Op Testelt B
19/10/19
.
RWL Sport C bye
26/10/19
12.00 u
RWL Sport C - VK Linden B
02/11/19
12.00 u
SNA Keiberg B - RWL Sport C
09/11/19
12.00 u
RWL Sport C - Deurne SK
16/11/19
10.30 u
FC Averbode-Okselaar - RWL Sport C
23/11/19
12.00 u
RWL Sport C - KFC Diest C
30/11/19
11.30 u
Hoger-Op Testelt B - RWL Sport C
Kalender 2 Duiveltjes U9 - 2G11 P
11/01/20
12.00 u
RWL Sport C - KFC Rap Wezemaal A
18/01/20
10.00 u
HO Testelt B - RWL Sport C
25/01/20
11.30 u
SK Deurne B - RWL Sport C
01/02/20
12.00 u
RWL Sport C - SC Aarschot A
08/02/20
14.00 u
Tielt-Winge 3000 B - RWL Sport C
15/02/20
12.00 u
RWL Sport C - Cr Vissenaken A
29/02/20
9.30 u
VK Holsbeek - RWL Sport C
07/03/20
12.00 u
KFC Rap Wezemaal A - RWL Sport C
14/03/20
12.00 u
RWL Sport C - HO Testelt B
21/03/20
12.00 u
RWL Sport C - SK Deurne B
28/03/20
12.30 u
SC Aarschot A - RWL Sport C
04/04/20
12.00 u
RWL Sport C - Tielt-Winge 3000 B
18/04/20
11.30 u
Cr Vissenaken A - RWL Sport C
25/04/20
12.00 u
RWL Sport C - VK Holsbeek
*.* Wedstrijdkalender Duiveltjes u9B *.*

Duiveltjes
U9 - P9S
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data woens- & zondag.....Teamfoto
Wijzigingen in de wedstrijdkalender worden elke woensdag aangepast.
31/08/19
9.30 u
KVC Haacht A - RWL Sport D
07/09/19
12.00 u
RWL Sport D - KFC Sparta Haacht Statie
14/09/19
11.00 u
KFC Werchter - RWL Sport D
25/09/19
18.30 u
RWL Sport D - KFC Rapide Wezemaal B
28/09/19
9.30 u
VK Holsbeek - RWL Sport C
05/10/19
12.15 u
KSC Keerbergen B - RWL Sport D
12/10/19
12.00 u
RWL Sport D - KFC Herent D
19/10/19
12.00 u
RWL Sport D - KVC Haacht A
26/10/19
9.30 u
KFC Sparta Haacht Statie - RWL Sport D
02/11/19
12.00 u
RWL Sport D - KFC Werchter
09/11/19
14.30 u
KFC Rapide Wezemaal B - RWL Sport D
16/11/19
12.00 u
RWL Sport D - VK Holsbeek
23/11/19
12.00 u
RWL Sport D - KSC Keerbergen B
30/11/19
11.15 u
KFC Herent D - RWL Sport D
*.* Wedstrijdkalender Duiveltjes (u8 Prov.) *.*

Duiveltjes
U8 Prov. - P8J
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data woens- & zondag.....Teamfoto
11/01/20
10.00 u
RWL Sport B - KV Tervuren-Duisburg
18/01/20
9.30 u
FC Beigem B - RWL Sport B
25/01/20
10.00 u
RWL Sport B - SC Out-Hoegaarden
01/02/20
9.30 u
KFC Meise B - RWL Sport B
08/02/20
u
RWL Sport B bye
15/02/20
10.00 u
RWL Sport B - KFC Diest B
29/02/20
11.00 u
BOKA United - RWL Sport B
07/03/20
9.30 u
KV Tervuren-Duisburg - RWL Sport B
14/03/20
10.00 u
RWL Sport B - FC Beigem B
21/03/20
9.30 u
SC Out-Hoegaarden - RWL Sport B
28/03/20
10.00 u
RWL Sport B - KFC Meise B
04/04/20
u
RWL Sport B bye
18/04/20
13.00 u
KFC Diest B - RWL Sport B
25/04/20
10.00 u
RWL Sport B - BOKA United
 
Last update : 17-12-2019 19:14
© VC LANGDORP VZW 2005