printvriendelijke versie van deze pagina
e-mail VC Langdorp
voeg VC Langdorp toe aan uw favorieten
website info
papierslag
 
 
*.* Wedstrijdkalender Eerste Ploeg A *.*
3de Provinciale A
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data donder- & zaterdag.....Teamfoto
B-ploeg Info Huisregels kernspelers
Rangschikking 3de Provinciale A Beker van Brabant
Rangschikking 4de Provinciale B Oefenwedstrijden A en B Ploeg
Wijzigingen in de wedstrijdkalender worden elke woensdag aangepast.
01/09/18
19.30 u
KVC Langdorp A - WS Wommersom
0 - 3
08/09/18
19.30 u
KVC Langdorp A - KVV Scherpenheuvel Sport
2 - 2
15/09/18
19.30 u
RWL Sport B - KVC Langdorp A
2 - 0
22/09/18
19.30 u
KVC Langdorp A - Toekomst Bunsbeek
2 - 1
30/09/18
15.00 u
Sp Budingen - KVC Langdorp A
2 - 1
06/10/18
19.30 u
KVC Langdorp A - HO Testelt
0 - 4
14/10/18
15.00 u
Sp Roosbeek-Neervelp A - KVC Langdorp A
3 - 0
20/10/18
19.30 u
KVC Langdorp A - FC Meensel-Kiezegem
1 - 4
28/10/18
15.00 u
SK Waanrode - KVC Langdorp A
0 - 2
03/11/18
19.30 u
KVC Langdorp A - SK Rummen
4 - 2
10/11/18
20.15 u
KVZ Glabbeek A - KVC Langdorp A
0 - 1
17/11/18
19.30 u
KVC Langdorp A - VS Kortenaken
2 - 2
24/11/18
19.30 u
Crossing Vissenaken - KVC Langdorp A
2 - 1
01/12/18
19.30 u
KVC Langdorp A - RD Zoutleeuw
3 - 2
09/12/18
15.00 u
FC Geetbets - KVC Langdorp A
5 - 1
15/12/18
19.30 u
WS Wommersom - KVC Langdorp A
afgelast
WS Wommersom werd failliet verklaard en de behaalde punten werden afgetrokken
06/01/19
14.30 u
KVV Scherpenheuvel Sport - KVC Langdorp A
1 - 0
12/01/19
19.30 u
KVC Langdorp A - RWL Sport B
3 - 0
20/01/19
15.00 u
Toekomst Bunsbeek - KVC Langdorp A
-
26/01/19
19.30 u
KVC Langdorp A - Sp Budingen
-
03/02/19
15.00 u
HO Testelt - KVC Langdorp A
-
09/02/19
19.30 u
KVC Langdorp A - Sp Roosbeek-Neervelp A
-
17/02/19
15.00 u
FC Meensel-Kiezegem - KVC Langdorp A
-
23/02/19
19.30 u
KVC Langdorp A - SK Waanrode
-
17/03/19
15.00 u
SK Rummen - KVC Langdorp A
-
23/03/19
19.30 u
KVC Langdorp A - KVZ Glabbeek A
-
31/03/19
15.00 u
VS Kortenaken - KVC Langdorp A
-
06/04/19
19.30 u
KVC Langdorp A - Crossing Vissenaken
-
28/04/19
15.00 u
RD Zoutleeuw - KVC Langdorp A
-
04/05/19
19.30 u
KVC Langdorp A - FC Geetbets
-
*.* Rangschikking 3de provinciale A *.*
pl
Club
M
W
V
G
DV
DT
DS
P
1
RD Zoutleeuw
17
14
3
0
62
21
41
42
2
FC Geetbets
17
12
4
1
59
23
36
37
3
VS Kortenaken
17
11
5
1
48
26
22
34
4
Sp Roosbeek-Neervelp A
17
10
3
4
43
23
20
34
5
KVZ Glabbeek-Zuurbemde A
17
10
4
3
53
23
30
33
6
Crossing Vissenaken
17
8
6
3
58
38
20
27
7
KVV Scherpenheuvel Sport
17
8
6
3
42
45
-3
27
8
HO Testelt
17
7
7
3
45
34
11
24
9
FC Meensel-Kiezegem
17
7
7
3
40
43
-3
24
10
KVC Langdorp A
16
6
8
2
23
32
-9
20
11
SK Rummen
17
5
8
4
34
33
1
19
12
Sp Budingen
16
5
8
3
22
35
-13
18
13
RWL Sport B
17
4
11
2
21
45
-24
14
14
Toekomst Bunsbeek
16
2
14
0
21
82
-61
6
15
SK Waanrode
17
0
15
2
12
80
-68
2
*.* Beker van Brabant *.*
za:04-08-17
19.30 u
KVC Langdorp A - Standaard Neerwinden
7 - 1
zo:12-08-17
16.00 u
KA Goetsenhoven - KVC Langdorp A
1 - 4
za:18-08-17
19.30 u
KVC Langdorp A - St Drieslinter
0 - 2
zo:26-08-17
16.00 u
VK Berg-Op - KVC Langdorp A
3 - 1
*.* Wedstrijdkalender Eerste Ploeg B *.*
4de Provinciale B
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data donder- & zaterdag.....Teamfoto
Rangschikking 3de Provinciale A Beker van Brabant
A-ploeg Rangschikking 4de Provinciale B Huisregels kernspelers
Wijzigingen in de wedstrijdkalender worden elke woensdag aangepast.
01/09/18
18.00 u
KAC Betekom B - KVC Langdorp B
4 - 0
09/09/18
u
KVC Langdorp B Bye
-
15/09/18
18.30 u
KVC Langdorp B - K St Haasrode B
0 - 3
22/09/18
20.00 u
Tielt-Winge 3000 B- KVC Langdorp B
2 - 2
29/09/18
18.30 u
KVC Langdorp B - Korbeek Sport
0 - 1
07/10/18
14.00 u
FC Averbode-Okselaar B - KVC Langdorp B
4 - 2
14/10/18
18.00 u
KVC Langdorp B - SC Aarschot B
3 - 3
21/10/18
15.00 u
Deurne SK - KVC Langdorp B
1 - 0
27/10/18
18.30 u
KVC Langdorp B - KFC KO Begijnendijk
3 - 4
04/11/18
14.30 u
K MJ FC Zichem - KVC Langdorp B
1 - 1
10/11/18
18.30 u
KVC Langdorp B - SNA Keiberg B
2 - 2
17/11/18
19.30 u
SMS Lubbeek B - KVC Langdorp B
1 - 4
24/11/18
18.30 u
KVC Langdorp B - VC Bekkevoort B
4 - 3
02/12/18
14.00 u
VK Linden B - KVC Langdorp B
1 - 1
08/12/18
18.30 u
KVC Langdorp B - Sparta Schaffen
2 - 4
15/12/18
18.30 u
KVC Langdorp B - KAC Betekom B
1 - 0
06/01/19
u
KVC Langdorp B Bye
-
12/01/19
19.30 u
K St Haasrode B - KVC Langdorp B
5 - 0
19/01/19
18.30 u
KVC Langdorp B - Tielt-Winge 3000 B
-
27/01/19
15.00 u
Korbeek Sport - KVC Langdorp B
-
02/02/19
18.30 u
KVC Langdorp B - FC Averbode-Okselaar B
-
10/02/19
15.00 u
SC Aarschot B - KVC Langdorp B
-
16/02/19
18.30 u
KVC Langdorp B - Deurne SK
-
23/02/19
19.30 u
KFC KO Begijnendijk - KVC Langdorp B
-
16/03/19
18.30 u
KVC Langdorp B - K MJ FC Zichem
-
23/03/19
19.30 u
SNA Keiberg B - KVC Langdorp B
-
30/03/19
18.30 u
KVC Langdorp B - SMS Lubbeek B
-
06/04/19
19.30 u
VC Bekkevoort B - KVC Langdorp B
-
27/04/19
18.30 u
KVC Langdorp B - VK Linden B
-
04/05/19
19.30 u
Sparta Schaffen - KVC Langdorp B
-
*.* Rangschikking 4de provinciale B *.*
pl
Club
M
W
V
G
DV
DT
DS
P
1
K St Haasrode B
17
13
2
2
42
12
30
41
2
Korbeek Sport
17
12
2
3
50
19
31
39
3
VK Linden B
17
9
5
3
35
28
7
30
4
Sparta Schaffen
17
9
6
2
34
22
12
29
5
Tielt-Winge 3000 B
17
8
4
5
29
23
6
29
6
KFC KO Begijnendijk
16
9
6
1
36
26
10
28
7
Deurne SK
16
6
5
5
32
19
13
23
8
K MJ FC Zichem
15
5
3
7
21
20
1
22
9
SC Aarschot B
17
5
7
5
30
33
-3
20
10
FC Averbode-Okselaar B
17
5
8
4
30
46
-16
19
11
KAC Betekom B
17
5
9
3
32
32
0
18
12
SNA Keiberg B
17
4
10
3
23
35
-12
15
13
KVC Langdorp B
16
3
8
5
25
39
-14
14
14
VC Bekkevoort B
17
3
9
5
25
51
-26
14
15
SMS Lubbeek B
17
1
13
3
19
58
-39
6
*.* Oefenwedstrijden kernspelers *.*
wo: 01-08-18
19.30 u
KVC Langdorp - KV Tremelo
do: 09-08-18
20.00 u
KVC Langdorp - Sparta Schaffen (Reserven)
do: 16-08-18
19.30 u
KVC Langdorp - KAC Betekom B
di: 21-08-18
19.30 u
KVC Langdorp B - SC Aarschot B (B-ploeg)
do: 23-08-18
19.30 u
KFC Rap Wezemaal A - KVC Langdorp
di: 28-08-18
19.00 u
KVC Langdorp - K Ramsel FC (Reserven)
 
Last update : 14-01-2019 15:14
© VC LANGDORP VZW 2005