printvriendelijke versie van deze pagina
e-mail VC Langdorp
voeg VC Langdorp toe aan uw favorieten
website info
papierslag
 
 
*.* Wedstrijdkalender Eerste Ploeg A *.*
3de Provinciale A
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data donder- & zaterdag.....Teamfoto
B-ploeg Info Huisregels kernspelers
Rangschikking 3de Provinciale A Beker van Brabant
Rangschikking 4de Provinciale B Oefenwedstrijden A en B Ploeg
Wijzigingen in de wedstrijdkalender worden elke woensdag aangepast.
01/09/18
19.30 u
KVC Langdorp A - WS Wommersom
-
08/09/18
19.30 u
KVC Langdorp A - KVV Scherpenheuvel Sport
-
15/09/18
19.30 u
RWL Sport B - KVC Langdorp A
-
22/09/18
19.30 u
KVC Langdorp A - Toekomst Bunsbeek
-
30/09/18
15.00 u
Sp Budingen - KVC Langdorp A
-
06/10/18
19.30 u
KVC Langdorp A - HO Testelt
-
14/10/18
15.00 u
Sp Roosbeek-Neervelp A - KVC Langdorp A
-
20/10/18
19.30 u
KVC Langdorp A - FC Meensel-Kiezegem
-
28/10/18
15.00 u
SK Waanrode - KVC Langdorp A
-
03/11/18
19.30 u
KVC Langdorp A - SK Rummen
-
10/11/18
20.15 u
KVZ Glabbeek A - KVC Langdorp A
-
17/11/18
19.30 u
KVC Langdorp A - VS Kortenaken
-
24/11/18
19.30 u
Crossing Vissenaken - KVC Langdorp A
-
01/12/18
19.30 u
KVC Langdorp A - RD Zoutleeuw
-
09/12/18
15.00 u
FC Geetbets - KVC Langdorp A
-
15/12/18
19.30 u
WS Wommersom - KVC Langdorp A
-
06/01/19
15.00 u
KVV Scherpenheuvel Sport - KVC Langdorp A
-
20/01/19
15.00 u
Toekomst Bunsbeek - KVC Langdorp A
-
26/01/19
19.30 u
KVC Langdorp A - Sp Budingen
-
03/02/19
15.00 u
HO Testelt - KVC Langdorp A
-
09/02/19
19.30 u
KVC Langdorp A - Sp Roosbeek-Neervelp A
-
17/02/19
15.00 u
FC Meensel-Kiezegem - KVC Langdorp A
-
23/02/19
19.30 u
KVC Langdorp A - SK Waanrode
-
17/03/19
15.00 u
SK Rummen - KVC Langdorp A
-
23/03/19
19.30 u
KVC Langdorp A - KVZ Glabbeek A
-
31/03/19
15.00 u
VS Kortenaken - KVC Langdorp A
-
06/04/19
19.30 u
KVC Langdorp A - Crossing Vissenaken
-
28/04/19
15.00 u
RD Zoutleeuw - KVC Langdorp A
-
04/05/19
19.30 u
KVC Langdorp A - FC Geetbets
-
*.* Rangschikking 3de provinciale A *.*
pl
Club
M
W
G
V
DV
DT
DS
P
1
KVC Langdorp A
0
0
0
0
0
0
0
0
2
KVV Scherpenheuvel Sport
0
0
0
0
0
0
0
0
3
HO Testelt
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Meensel-Kiezegem
0
0
0
0
0
0
0
0
5
KVZ Glabbeek-Zuurbemde A
0
0
0
0
0
0
0
0
6
SK Rummen-Geetbets
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Toekomst Bunsbeek
0
0
0
0
0
0
0
0
8
VS Kortenaken
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Crossing Vissenaken
0
0
0
0
0
0
0
0
10
RD Zoutleeuw
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Sp Budingen
0
0
0
0
0
0
0
0
12
RWL Sport B
0
0
0
0
0
0
0
0
13
SK Waanrode
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Sp Roosbeek-Neervelp A
0
0
0
0
0
0
0
0
15
WS Wommersom
0
0
0
0
0
0
0
0
16
FC Geetbets
0
0
0
0
0
0
0
0
*.* Beker van Brabant *.*
za:04-08-17
19.30 u
KVC Langdorp A - Standaard Neerwinden
-
zo:12-08-17
16.00 u
KA Goetsenhoven - KVC Langdorp A
-
za:18-08-17
19.30 u
KVC Langdorp A - St Drieslinter
-
zo:26-08-17
16.00 u
VK Berg-Op - KVC Langdorp A
-
*.* Wedstrijdkalender Eerste Ploeg B *.*
4de Provinciale B
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data donder- & zaterdag.....Teamfoto
Rangschikking 3de Provinciale A Beker van Brabant
A-ploeg Rangschikking 4de Provinciale B Huisregels kernspelers
Wijzigingen in de wedstrijdkalender worden elke woensdag aangepast.
01/09/18
18.00 u
KAC Betekom B - KVC Langdorp B
-
09/09/18
u
KVC Langdorp B Bye
-
16/09/18
18.30 u
KVC Langdorp B - K St Haasrode B
-
22/09/18
20.00 u
Tielt-Winge 3000 B- KVC Langdorp B
-
29/09/18
18.30 u
KVC Langdorp B - Korbeek Sport
-
07/10/18
15.00 u
FC Averbode-Okselaar B - KVC Langdorp B
-
13/10/18
18.30 u
KVC Langdorp B - SC Aarschot B
-
21/10/18
15.00 u
Deurne SK - KVC Langdorp B
-
27/10/18
18.30 u
KVC Langdorp B - KFC KO Begijnendijk
-
04/11/18
15.00 u
K MJ FC Zichem - KVC Langdorp B
-
10/11/18
18.30 u
KVC Langdorp B - SNA Keiberg B
-
17/11/18
19.30 u
SMS Lubbeek B - KVC Langdorp B
-
24/11/18
18.30 u
KVC Langdorp B - VC Bekkevoort B
-
02/12/18
14.30 u
VK Linden B - KVC Langdorp B
-
08/12/18
18.30 u
KVC Langdorp B - Sparta Schaffen
-
15/12/18
18.30 u
KVC Langdorp B - KAC Betekom B
-
06/01/19
u
KVC Langdorp B Bye
-
12/01/19
19.30 u
K St Haasrode B - KVC Langdorp B
-
19/01/19
18.30 u
KVC Langdorp B - Tielt-Winge 3000 B
-
27/01/19
19.15 u
Korbeek Sport - KVC Langdorp B
-
02/02/19
18.30 u
KVC Langdorp B - FC Averbode-Okselaar B
-
10/02/19
15.00 u
SC Aarschot B - KVC Langdorp B
-
16/02/19
18.30 u
KVC Langdorp B - Deurne SK
-
23/02/19
19.30 u
KFC KO Begijnendijk - KVC Langdorp B
-
16/03/19
18.30 u
KVC Langdorp B - K MJ FC Zichem
-
23/03/19
19.30 u
SNA Keiberg B - KVC Langdorp B
-
30/03/19
18.30 u
KVC Langdorp B - SMS Lubbeek B
-
06/04/19
19.30 u
VC Bekkevoort B - KVC Langdorp B
-
27/04/19
18.30 u
KVC Langdorp B - VK Linden B
-
04/05/19
19.30 u
Sparta Schaffen - KVC Langdorp B
-
*.* Rangschikking 4de provinciale B *.*
pl
Club
M
W
G
V
DV
DT
DS
P
1
KVC Langdorp B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
K MJ FC Zichem
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Averbode-Okselaar B
0
0
0
0
0
0
0
0
4
KFC KO Begijnendijk
0
0
0
0
0
0
0
0
5
KAC Betekom B
0
0
0
0
0
0
0
0
6
SMS Lubbeek B
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Tielt-Winge 3000 B
0
0
0
0
0
0
0
0
8
VC Bekkevoort B
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Union Lovenjoel B
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Korbeek Sport
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Deurne SK
0
0
0
0
0
0
0
0
12
VK Linden B
0
0
0
0
0
0
0
0
13
SNA Keiberg B
0
0
0
0
0
0
0
0
14
SC Aarschot B
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Sparta Schaffen
0
0
0
0
0
0
0
0
*.* Oefenwedstrijden kernspelers *.*
wo: 01-08-18
19.30 u
KVC Langdorp - KV Tremelo
do: 09-08-18
20.00 u
KVC Langdorp - Sparta Schaffen (Reserven)
do: 16-08-18
19.30 u
KVC Langdorp - KAC Betekom B
di: 21-08-18
19.30 u
KVC Langdorp B - SC Aarschot B (B-ploeg)
do: 23-08-18
19.30 u
KFC Rap Wezemaal A - KVC Langdorp
di: 28-08-18
19.00 u
KVC Langdorp - K Ramsel FC (Reserven)
 
Last update : 19-07-2018 16:54
© VC LANGDORP VZW 2005